מערכות הקרנה

חוויית צפיה ופתרונות הצגת תוכן מתקדמים

1. בעלי מוניטין איכות גבוה בעולם. 2. מהווה משווק רשמי של יצרנים Epson, Sony, Optoma, Jvc המובילים את שוק בישראל ובעולם, ומשווקת מוצרי הדגל שלהם.

מייבוא רשמי ותחת אחריות יבואן רשמי

סוגי מערכות הקרנה

מקרנים לבית

הבחירה במקרן לבית היא בחירה בחוויית הצפייה המוכרת לנו מן הקולנוע, בכל זמן ובתנאים הנוחים והמפנקים של הבית.

מקרנים לבית יאפשרו הקרנה של סרטים, סדרות, משחקי כדורגל, כדורסל ותכנים נוספים על גבי מסך גדול הניתן להתאמה אישית, ללא תלות במסך הטלוויזיה הקיים. לצד חוויית הגודל שדרוג החוויה יבוא לידי ביטוי גם בסרונד ובסאונד- מעטפת צלילים היקפיים, נקיים בעוצמות משתנות ונשלטות- לחוויה רב חושית.

פרמטר חשוב נוסף בתכנון וברכישת מערכת הקרנה ביתית הוא תמיכה ברזולוציה גבוהה במיוחד שתספק חדות תמונה מיטבית.

ניתן לבחור במקרנים ניידים להעברה בין חדרים ומשתמשים או במקרנים נייחים, קומפקטיים ומעוצבים.

מקרנים לבית שנחשבו בעבר כמוצר יוקרה, מספקים כיום מענה רחב במחירים נוחים ונגישים, מתאימים לכל סלון ומרחב תוך התאמת סוג המקרן לגודל החלל ולשימוש הצפוי, ומשמשים גם כמוצר מוביל בתחום הגיימינג. המקרנים הביתיים מתחברים בקלות למגוון סוגי קונסולות, מחשבים, מכשירי סטרימינג ואף לטלפון הנייד- ומאפשרים הקרנה של סוגי תוכן מגוונים, באיכות צפיה גבוהה.

מקרנים לחדרי קולנוע

חובבי הסרטים והקולנוע אינם נאלצים לבחור עוד בין הצטופפות באולם הקולנוע הממוזג יתר על המידה לבין רכישת כרטיסי V.I.P יקרים, ומעבירים את הנוחות שבאולם האח"מים לחלל הביתי, בתכנון ובעיצוב של חדר קולנוע ביתי, זמין, נוח ומפנק, שחוויית הצפייה בו אינה נופלת ואף עולה על הביקור בקולנוע.

לפני בחירת הספות ולפני ההחלטה אם להציב מכונת פופקורן בצד החדר, נציג בפניכם מגוון אפשרויות ומקרנים ונסייע בבחירת מקרן איכותי, בהתאמה מדויקת לגודל החדר, זוויות הצפייה ומיקום הצופים, להקרנה הכוללת חוויית סאונד נקיה ופיזור צלילים מיטבי, איכות צפיה יוצאת דופן ברזולוציה גבוהה, ניגודיות צבעים אופטימלית וחיבור לכל סוגי הפלטפורמות לקבלת נגישות ולהקרנת תכנים חדישים מיד עם עלייתם לרשת.

מקרנים לחדרי ישיבות

עולם הניהול והארגונים מחבר בין משימות, הצלחות ועובדים באמצעות העברת מסרים, מצגות, סרטים ונתונים
 
רבים נוספים. החדשנות הטכנולוגית דחקה את הצורך שבשריון המקרן הכבד והעברתו מחדר לחדר, תוך הצורך לחבר ולתפעל מחדש בכל פעם, וחדרי הישיבות המודרניים מאובזרים במקרנים קבועים, המותקנים במיקום אסטרטגי, וזמינים לפעולה בכל עת. בין אם מדובר במנהלים בארגון, ובין אם באורחים: ספקים, נותני שירות וגורמים נוספים, כל שנדרש מן המציג הוא לחבר את הפלטפורמה עליה שמור התוכן (מחשב נייד, דיסקונקי, מכשיר טלפון חכם) למקרן בחדר הישיבות, ולהציג את התוכן בצורה מיטבית ואיכותית.

בחיפוש אחר מקרנים לחדר ישיבות יש להתאים את המקרן לתנאי החדר: גודל החלל, מבנה ותאורה, כמו גם למאפייני התוכן, לבחירה במקרן התומך בהצגת מסמכים, מצגות, תמונות, סרטונים, בשילוב סאונד ועוד.

מקרנים למוסדות

מקרנים למוסדות מיועדים לשימושים שונים, החל ממקרנים קבועים לכיתות לימוד בבתי ספר ובמוסדות האקדמיה, מקרנים למשרדים קטנים לצרכי תצוגה פנימיים, מקרנים לבתי חולים, אולמות, רשויות מקומיות ועוד.

מוסדות גדולים לרוב לא יבחרו במקרן אחד ויעדיפו לשלב מערך של מקרנים ופתרונות תצוגה, מה שמצריך ייעוץ אישי, תכנון קפדני והתאמת פתרונות תוך התייחסות לשיקולי צרכי המשתמשים, נוחות התפעול, איכות התצוגה במספר פלטפורמות וחללים, וזאת לצד שיקולי מסגרת תקציבית.

ניתן לשלב מקרנים מודולריים בעלי רזולוציות משתנות ונשלטות, לכיסוי רחב של צרכים והתאמה מלאה לכל לקוח ומוסד.

צוות המומחים בחברת 3D Project מלווה מוסדות וארגונים, ומסייע בתכנון הוליסטי ורחב של פתרונות תצוגה והקרנה לכל צרכי הארגון.

מקרני חוץ

הקרנת תכנים במתחמים פתוחים על גבי מסכי חוץ, דורשת התאמה מדויקת של מקרנים, וכן תמיכה ביישומים ומאפיינים ייחודיים בניהם: גודל מסך ותצוגה בהיקף ענק- המתאים לחשיפה למאות ואלפי משתמשים, חדות ורזולוציה המספקת מענה ואיכות צפיה מקרוב ומרחוק, ניגודיות צבעים חדה שהמיקוד שלה נשמר גם תחת בהירות, שמש וקרינה ישירה, עוצמת הארה והתאמה לתנאי תאורה משתנים, להקרנה בשעות היום והלילה, כנגד פנסים מסנוורים ו/או תאורת רחוב, עמידות והגנה על המכשיר מפני רטיבות ומפגעים, וכן נוחות וניוד.

אנו משווקים מקרני חוץ איכותיים המציעים חוויית צפיה ושידור מעולה, מתאימים לעסקים, לרשויות ולארגונים המעוניינים בשידור חי בעת אירועים, בהעברת מסרים פרסומיים ובשדרוג החוויה בהופעות ובאירועים תוך הקרנת מוקד ההתרחשות למשתתפים בכל מקום וחלק בחלל, וכן לשימוש ביתי ולחוויית צפיה בגינה, בחצר ובמרפסת הביתית.

וידאו מיפינג

 

טכנולוגיית הקרנה חדשנית מאפשרת הקרנה על בניינים, תצוגת אובייקטים ותכנים בתלת ממד ושילוב תכני ארט, וידאו, עם או ללא סאונד, ביצירת חוויה וממד צפיה שונה ומלהיב.

הטכנולוגיה נשענת על מקרני לייזר עוצמתיים, בעלי אפשרויות ויישומים שאינם קיימים במקרנים הביתיים והארגוניים, ויוצרת טכניקת שידור והעברת תוכן שמאפשרת יצירה של תפאורה חזותית בגדלי ענק, שליטה בתמונת הנוף המוצגת לצופים, שידור כל גבי מבנים ואובייקטים בטקסטורות ובתצורות שונות- ללא תלות במסך השטוח. מקרני מיפינג יוצרים אשליה אופטית ומסקרנים את הצופים, מושכים את העין ומאפשרים העברת מסרים כתובים, חזותיים וסטטיים, באיכות גבוהה.

תכנון והתאמה של מסכי לייזר מיפינג דורשים רמת מקצועיות גבוהה, היכרות עם היישומים והשימושים בסביבות שונות והתקנה מדויקת, הניתנת על ידי צוות המומחים בחברתנו.

מקרני אפסון היפניים המתקדמים – הם המקרנים המובילים גם בקטגוריה זו ויוצרים את החוויה והמענה המדויק ביותר לצורך שלכם.

3D Project – מקרינים את התוכן שלך בכל מקום