בניין חכם

Welcome to the world of modern luxury

פתרון נדל״ן חכם מבוסס על – יעילות, נוחות וחסכון באנרגיה. 3D Project מציעה לכם פתרונות חדשניים המתאימים באופן מושלם שיעזרו לכם בניהול ופיקוח של תשתיות המבנה. תוכלו לשלוט בקלות על דלתות ומעליות, תפעול מערכות המיזוג, ניהול חכם וחדשני של מערכות אבטחה וניהול מפוקח של צריכת החשמל במבנה.

בתי מלון חכמים

3D Project מציעה מערכת ניהול חדשנית וחכמה למלונות, ספא ומסעדות, המעניקה חוויית ניהול ברמה אחרת. מערכת זו מרכזת פיקוח, בקרה וניהול של תאורת חוץ ופנים, תרמוסטטים, מיזוג אוויר, מערכות אבטחה, שילוט דיגיטלי, השמעת אודיו ושליטה במערכות הבידור בכלל החללים במבנה. בנוסף, מערכת הניהול של 3D Project מאפשרת לכם להתייעל ולחסוך בכל הקשור לצריכת האנרגיה הגדולה של מבנה המלון, על ידי ניהול וניטור חכם של השימוש באנרגיה בחללים השונים.

השימוש במערכת הניהול החכמה של 3D Project, תעניק לאורחים שלכם חוויית אירוח נעימה, יוקרתית ומודרנית, ולכם שקט נפשי בכל הקשור לתפעול נכון של אבטחת המבנה, צריכת אנרגיה וניהול מערכות התקשורת במלון.

בניה רוויה

בנייה רווייה היא צורת בנייה מודרנית, שנולדה בהתאמה לצפיפות ההולכת וגוברת במרכזי הערים הגדולות. בנייה מסוג זה של מגדלים גבוהים וצפופים, המכילים דיירים רבים, דורשת ניהול חכם, טכנולוגי וחדשני, תוך אינטגרציה בין המערכות השונות. חברת 3D Project מספקת מערכות חכמות ומתקדמות למגדלים, ומאפשרת התאמה בין צורת הבנייה החדשנית, לניהול מודרני, חלק ומתקדם.

מערכות חכמות של 3D Project לניהול מבנים, מאפשרות שליטה פשוטה וקלה במבנה כה מורכב. מערכות אלו משלבות ניהול נכון וחסכוני של צריכת אנרגיה במבנים גדולים וצפופים במיוחד, מעניקות פתרונות אבטחה חכמים וכן ניהול ופיקוח של תשתיות המבנה.

לובי חכם

כמה נעים להיכנס לבניין שבו הלובי ממוזג, הדלתות נפתחות בשקט באופן אוטומטי, המוסיקה מתנגנת ויש ריח נעים… הבנייה המודרנית משלבת פונקציונליות יחד עם התחשבות בחוויית המשתמש במבנה. בדיוק לשם כך, יש לדאוג לניהול חכם ומודרני של המבנה, באמצעות ריכוז השליטה במבנה למערכת חכמה ומתקדמת לניהול מבנים.

חברת 3D Project מספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לניהול נדל"ן בצורה חכמה: שליטה במערכת המוסיקה בלובי, תפעול מערכות המיזוג, ניהול חכם וחדשני של מערכות האבטחה, הדלתות והמעליות וניהול מפוקח של צריכת החשמל במבנה.