משרד חכם

חשמל חכם | אבטחה חכמה | שליטה מלאה

לחולל מהפכה במשרד שלכם

פתרון המשרד החכם מציע שליטה מלאה וחכמה על העסק שלכם! תוכלו להנות מאבטחה חכמה, בקרת תאורה, רשתות תקשורת וניהול אנרגיה חכמה ועוד מגוון פתרונות שיעזרו לכם לנהל את העסק שלכם בצורה היעילה, החכמה והחסכונית ביותר.

פתרונות

חשמל חכם לחדר ישיבות

מערכת חשמל חכם בחדר הישיבות, תאפשר לך להתמקד בניהול הפגישות שלך בקלות וביעילות. בעזרת שילוב של טכנולוגיות חדשניות, השימוש בחדר הישיבות הופך פשוט ויעיל מאי פעם. החל מההתקנה, דרך השימוש המעשי ועד לתחזוקה קלה ויכולות שדרוג לדרישות חדשות.

טכנולוגיה חכמה לחדרי ישיבות מהווה מקור שליטה בניהול הישיבות באופן מסודר, ומאפשרת את הצגת המידע באופן חלק, מרכזי וגלובלי. הטכנולוגיה כוללת בתוכה שליטה ואוטומציה של מערכות החשמל בחדר הישיבות: אורות, וילונות, מיזוג, מסכים, תרמוסטטים, ציוד AV- כל אלו ניתנים לשליטה באמצעות לוח מגע אינטואיטיבי ונוח לשימוש, וכן על ידי לוח מקשים מרוחק.

אבטחה חכמה לעסקים

מערכות האבטחה החכמות שחברת 3D Project מתחה בהם בין מובילות בתחומם, מאפשרות לכם להיות בטוחים שהעסק שלכם מקבל את את ההגנה המשולבת המתקדמת והמודרנית ביותר.

מערכות האבטחה המתקדמות של 3D Project, משלבות בתוכן אמצעי אבטחה קונבציונליות, כגון: מצלמות אבטחה, אינטרקום, לחצני מצוקה והפעלת אזעקות במקרה הצורך, יחד עם מערכת חיישנים משוכללת וחדשנית במיוחד. חיישני אבטחה אלו, משדרגים את אבטחת העסק על ידי שליחת התרעות על אירועי אבטחה שונים, כגון: תנועות חשודות, פתיחת דלת או וילון, עשן ואש, הצפות ועוד.

שימוש במערכות האבטחה החדשניות של 3D Project, מעניקות לכם את היכולת לדעת מה קורה בעסק בכל זמן ומכל מקום, ומאפשרות לכם לפעול במקרה הצורך במהירות וביעילות כדי להגן על העסק שלכם.

שליטה חכמה

3D Project מציעה פתרונות טכנולוגיים נהדרים לשליטה חכמה במשרדים משותפים ובעסקים קטנים ובינוניים. שליטה חכמה בעסק מאפשרת לכם תפעול נוח ומתקדם של העסק גם מרחוק, 24 שעות ביממה. באמצעות שליטה חכמה בעסק, תוכלו לשלוט במערכות התאורה, החשמל, הבידור והאבטחה, ולהתאים באופן אוטומטי וחכם את הפרמטרים השונים לצרכים הייחודיים של העסק שלכם, באמצעות ממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש.

3D Project משלבת מערכות מתקדמות לניהול מבנים (BMS), מערכות הצללה, שמע, ויזואליות, שילוט דיגיטלי ואבטחה, כדי להפוך את תפעול העסק ליעיל, מהיר, חסכוני ונוח.

בקרת תאורה וניהול אנרגיה לעסקים

עסק פעיל דורש אנרגיה מרובה וכולל שימוש נרחב במערכות תאורה, מיזוג, צריכת חשמל ועוד. התקנת מערכות בקרת תאורה וניטור אנרגיה מתקדמת, תאפשר לכם לייעל את צריכת האנרגיה בעסק שלכם, ועל ידי כך לחסוך בכסף תפעולי רב.

חברת 3D Project מספקת מערכת מתקדמת של בקרת תאורה וניהול אנרגיה משולבת חומרה ותוכנה, שאוספת את המידע האנרגטי הרלוונטי מכל חלקי המבנה, ומאפשרת ניתוח, ניטור ואופטימיזציה של צריכת החשמל בעסק שלכם.

בין אם מדובר במערכות מיזוג אוויר, התאורה, החשמל או התקשורת, המערכת תשרטט לכם תמונה נגישה ומפורטת של המידע האנרגטי בעסק, ותאפשר לכם לנהל את צריכת האנרגיה בצורה חכמה, מדויקת וחסכונית.

רשתות תקשורת

רשתות תקשורת חכמות בעסק שלך, ישפרו את תפקוד המערכת העסקית כדי שתוכלו להתמקד בהצלחה שלכם. גיבוי בענן, העברת מידע, למידה מרחוק, ישיבות ופגישות אינטרנטיות, הזרמת מדיה ושיתוף נתונים פנים וחוץ מוסדיים, כל אלו צריכים תשתית חזקה וחכמה של תקשורת בעסק.

חברת 3D Project מעניקה ניהול ובקרת תשתיות תקשורת חכמה לעסק שלכם, והופכת את התקשורת הפנימית והחיצונית לחלקה, יעילה ופשוטה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. כל שנותר לכם לעשות, הוא להפעיל את הקסמים שלכם ולהרוויח.