בית חכם

חשמל חכם / תאורה חכמה / שליטה מלאה

פתרונות בית חכם יותר יכולים להשפיע על היום יום שלך בצורה חיובית, ולהפוך את חייך לבטוחים וקלים יותר. לכן אנו מציעים פתרונות מתאימים באופן מושלם לביתכם – להנות משליטה מלאה על האבטחה, תריסים, תאורה, חימום, מיזוג אוויר ועוד – ישירות באפליקציה אחת אינטואיטיבית, מכל מקום ובכל עת.

פתרונות

חשמל חכם לבית

התקנת מערכת חשמל חכמה לבית, תאפשר לכם לחיות בצורה פונקציונלית ומותאמת לסגנון החיים המודרני, תוך התאמה אישית לאורח החיים הייחודי לכם. מערכות אוטומציה חכמות אלו, יעניקו לכם חוויה חלקה ומהנה של בית משוכלל ונוח, שניתן לניהול מכף ידכם, באמצעות מסך מגע או פקודה קולית.

מערכת חשמל חכם בבית, מאפשרת לכם לקיים אינטראקציה פרקטית עם האלמנטים השונים בבית: באמצעותה תוכלו לשלוט על וילונות ותריסים, תאורה, מיזוג, בידור ביתי, אבטחה ועוד. בנוסף, מערכת חכמה זו מעניקה לכם את היכולת לנטר את צריכת החשמל הביתית, ובאמצעות כך לחסוך אנרגיה וכסף.

Wi-Fi מהיר לבית

הבית שלכם גדול, חדשני ומודרני, אבל מערכת ה-WiFi לא מתפקדת באופן זהה בכל חלקי הבית? חוויה מתסכלת בעידן האינטרנט המהיר שלנו. הסיבה לכך היא, שמערכות ה-WiFi המסורתיות אינן מבטיחות כיסוי של חלקי הבית המרוחקים מהנתב, גם אם יש לכם את החומרה העדכנית ביותר שלWiFi יחד עם חיבור האינטרנט המהיר ביותר.

בעיה זו נפתרת בקלות על ידי חברת 3D Project עם אפיון להתקנת מערכת מתאימה וחדשנית לאינטרנט מהיר של חברות מובילות. מערכת זו, בניגוד לנתבים המסורתיים, משתמשת במספר נקודות גלישה אלחוטיות, לשם יצירת רשת WiFi מהירה, מאובטחת ויציבה בכל חלקי הבית שלכם, ומעניקה חוויית גלישה מושלמת

אבטחה חכמה לבית

מערכות האבטחה החדשניות ביותר של חברות אמינות והבנת צרכים שלכם על ידי חברת 3D Project, יכולות לספק לביתכם את רמת האבטחה הגבוהה ביותר, ולהעניק לכם שקט נפשי בכל שעות היום והלילה. מערכות האבטחה החכמה לבית כוללות אזעקות, מערכת בקרת תאורה חכמה, מערכות כניסה ומנעולים חכמים לשער ולדלת, חיישני אבטחה חיצוניים לגינה ומערכת מצלמות ומסכים לבית. באמצעות טכנולוגיות אלו תקבלו אבטחה משופרת לביתכם, הכוללת שמירה על כל חלון ודלת, הגנה מפני שריפות, פולשים, נזקי מים, מצבי חירום ועוד.

עם מערכת אבטחה חכמה תוכלו לשלוט מרחוק דרך הטלפון החכם שלכם על מערכות הבית, לקבל התראות חשובות ולשמור על הבית שלכם בכל זמן, מכל מקום.

שליטה חכמה לבית

בעידן לחוץ של לוחות זמנים עמוסים, חשוב מאוד למצוא זמן איכות לעצמכם וליקרים לכם. מערכות הבית החכם שלנו, מציעות את החידושים האחרונים ליצירת אורח חיים הרמוני, מהנה ונוח בבית שלכם. בעזרת שימוש במערכות אלקטרוניקה וטכנולוגיות מתקדמות, תוכלו להקל על עצמכם בניהול הבית, ולהשקיע זמן רב יותר במנוחה והנאה.

מערכות בית חכם של 3D Project, מציעות לכם להתקדם לעבר שליטה וניהול פשוט של מערכות הבית. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, תוכלו לנהל את מערכות התאורה, האבטחה, המיזוג, חימום המים, המוסיקה, הטלוויזיה, הוילונות, החשמל, וכל זאת מכף ידכם, באמצעות הטלפון החכם או הטאבלט.